ulusalbasinajansi.com web sitesinde yayınlanan haber, resim, bilgi, belge, metin, video niteliğindeki tüm yazılı ve görsel eserler Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına tamamen uygun olarak yayınlanmaktadır. TC 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nun telif haklarına ilişkin hükümlerine ve AB Fikri Mülkiyet Hukukuna göre Ulusal Basın Ajansı'.com'un yazılı izni olmadıkça hiçbir kimse, yayıncı ve kuruluş, herhangi bir eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz, alıntı yapamazKayseri Büyükşehir'den 'özel' vatandaşları daha iyi anlayabilmek için "Empati Parkuru"

Gökyüzü uçurtmalarla rengarenk oldu

Finlandiya ve İsveç'e NATO vetosu!

Kayseri'de KİGDER'den bahar temizliği

YKS adaylarına başarıyı artıracak tavsiyeler

BUSİAD'ın 'Yenileşim Ödül' süreci başladı

Sakarya Büyükşehir'le doğanın kalbinde: 6 farklı rotada macera başlıyor

Ramazan'da en çok alışveriş yapan şehirler belli oldu

Avusturyalı Wiener Klavier Quartett, Hatay'da

Bursa Gemlik ile İzmir'in 'gençlik' buluşması

Kütahya'da yol ağı konforu ve güvenliği artıyor

MEB'den 5 Haziran LGS açıklaması

Ailede meme kanseri öyküsü prostat kanseri riskini artırıyor

Bursa İpeği HOMETEX'in gözdesi oldu

EMD üyeleri hem İzmir Bergama’yı dinledi hem tarihi gezdi

Bursa'da gençler 'Derya Uluğ' ile final yaptı

Yeşilay “Bağımsız Gençlik” manifestosu yayınladı

Bursa Osmangazi’den eğitime ‘özel’ destek

Kırklareli Vizeli kemancı Turunç, sahipsiz canlara keman çalıyor

Bursa Osmangazi'de genç sporcular ödüllerine kavuştu

Hudut Kartalları geçit vermedi!

Selahattin Gürkan'dan galericilere ziyaret

Selahattin Gürkan'dan galericilere ziyaret

Yoğun kar yağışı nedeniyle 19 Ocak Çarşamba Günü Galericiler Sitesi'Snde meydana gelen sundurma çökmesiyle ilgili olarak Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Galericiler Sitesi Dernek Başkanı Yalçın Yalçın’ı ve esnafları ziyaret etti. 

MALATYA (İGFA) - Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın ziyaretinden dolayı esnaflar adına teşekkür eden Galericiler Sitesi Dernek Başkanı Yalçın Yalçın, "kar yağışıyla birlikte Galericiler Sitemizde bulunan sundurmalarımızda çökme meydana geldi.  Çökme sonucunda bazı esnaf arkadaşlarımızın araçları zarar gördü. Bu zarardan dolayı üzgünüz ama sevindirici yanı herhangi bir can kaybımızın olmaması. Sayın Valimiz ve Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımızdan esnaflarımıza destek beklemekteyiz. Büyükşehir Belediyemize teşekkür ediyorum. Bizlerle yakinen ilgilendiler" dedi.

Yaşanan çökmeden dolayı can kaybının olmamasının önemli olduğunu dile getiren Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, "Bazı galerici esnaf arkadaşlarımızın zararları mevcut. Büyükşehir Belediyemizin personellerine galericiler sitesinde yaşanan olay sonrasında zarar ve ziyanlarla ilgili bir çalışma başlatmalarını, diğer taraftan sundurma altında kalan araçların bir an evvel çıkartılması noktasında belediyemizin imkânlarını ve gerektiğinde dışarıdan da imkân bulunarak bir an evvel araçların çıkarılması talimatını verdik" diye konuştu.